Julebord

Julebord og konsert med Freddy Kalas

27. og 28. november kommer Freddy Kalas og Stråmenn til Sundvolden Hotel. Vi har satt sammen noe av det beste Norge har å by på i førjulstiden.

Jul Freddy Kalas Freddy Kalas Jul

Julebord og Freddy Kalas 28. og 29. november

Vi har satt sammen noe av det beste Norge har å by på i førjulstiden. Stråmenn lager julefest med konsertopplevelser med ulike vokalister gjennom julebordene her på Sundvolden. 27. og 28. november er det Stråmenn og Freddy Kalas som står på scenen og gir deg en unik festopplevelse.
  • 1 695,-
    Julebord + billett for bugnende julebordsbuffé, konsert og etterfest.
  • 2 895,-
    Enkeltrom kr. 2 895,- pr. pers. Bugnende julebordsbuffé, konsert, etterfest, overnatting og frokost inkludert
  • 5 390,-
    Dobbeltrom fra kr. 2 695,- pr. pers. Bugnende julebordsbuffé, konsert, etterfest, overnatting og frokost inkludert
Wallmans on tour rom Oppdekk jul Julebordbuffet Julebord Wallmanns Wallmans on tour

Program Freddy Kalas

Sundvolden Hotel inviterer til julebord med Freddy Kalas – en stemningsfull og underholdende kveld som kombinerer god mat, levende show og førsteklasses rammer.
  • Rommet står klart for innsjekk fra kl. 15:00
  • Baren er åpen fra kl. 13:00 - 03:00. Dersom du ankommer som gruppe og har bestilt felles aperitiff serveres denne i baren på valgt tid.
  • Julebuffeten på Sundvolden byr på klassiske juleretter laget med sesongens beste råvarer, servert i stemningsfulle omgivelser. For private gjester åpner buffeten kl. 18.30, mens grupper serveres fra kl. 19.00. Tidspunkt for buffetservering for grupper avtales på forhånd. Det er bordplassering for både private gjester og grupper, og alle blir vist til sitt bord ved ankomst. Grupper sitter samlet.
  • Dørene til konserten åpner kl. 21.30, med konsertstart kl. 22.00. Det er ståkonsert. Glass er ikke tillatt i konsertlokalet, og drikke i glass vil bli helt over i plastglass ved inngang til konserten.
  • For grupper er det forhåndsbestilling av drikkevarer til middag, med mulighet for kjøp av drikkebonger til bruk etter middag. På Sundvolden finnes det flere barer tilgjengelig gjennom kvelden, også utenfor konsertområdet.
  • Etter konserten spiller vår DJ opp til fest i baren. Baren holder åpen til 03:00